9. ALAÇATI OT FESTİVALİ

9. ALAÇATI OT FESTİVALİ

Geleneksel Alaçatı Ot Festivali için rezervasyon yapmak için acele edin, çünkü 9.su yapılacak ot festivali için bu yıl her zamankinden daha organize bir festival sizi bekliyor. Alaçatı Turizmciler Derneği, Alaçatı Belediyesi ve Çeşme Kaymakamlığı hep birlikte önceki yıllardan gelen tecrübeyle olması ve olmaması gerekenler konusunda ciddi bir çalışma yapılıyor. Alaçatı Ot Festivali adından beklendiği gibi daha çok yerel hüdaverdi otlarla yapılmış yemekler, mezeler ve yerel lezzetleri içeren sunumlara odaklanıyor bu yıl. Tüm restoranlar menülerini şimdiden revize etmiş ve her gün farklı lezzet noktalarını tayin etmiş durumda. Alaçatı sokaklarının çoğunda seçilmiş menüsüyle bir durak bulmanız amaçlanıyor.

Rezervasyon için Alâ Otel’i planlıyorsanız www.alaotel.com yada www.alacatialacati.com adresini ziyaret edip en iyi fiyat garantisiyle odanızı ayırtabilirsiniz.

Alaçatı Ot Festivali Ne Zaman? : 5-8 Nisan 2018
En İyi Fiyata Nasıl Rezervasyon Yapılır? : Web sayfamız size her zaman en iyi fiyatı vaat ediyor. Rezervasyon için buraya tıklayın.  Rezervasyon için buraya tıklayın.
Ot Festivali Dönemi Hava Nasıldır ? : Genellikle bahar ayının bize sunduğu güneşli bir hava olur ama yanınızda mutlaka akşam serininde giyilecek bir şeyler bulundurun. Nisan yağmurları her zaman sürpriz yapabilir, dikkat…
Festival Döneminde Ne Tür Otlar Çıkar? : Şevketibostan, rezene, yabani kuşkonmaz, kabak çiçeği ve onlarcası bu festivalde beğeninize sunuluyor.


Alaçatı Mh. 13046 Sk. No:1 Alaçatı 35950 Çeşme-İzmir
M: +90 533 608 00 78
T: +90 232 716 07 80
info@alaotel.com
Sürdürülebilirlik