ODALAR
Alâ Otel
Her odası birbirinden farklı olan Alâ Otel, detaylarındaki itinayla da göz kamaştırıyor.

Resepsiyondan odanıza yasemin, lavanta, begonvil ve sardunyalar eşliğinde yapacağınız yolculuk, havuz başındaki egzotik bitkilerin selamıyla devam ederek sizi konforlu ve lüks bir konaklama deneyimine ulaştırıyor. Tüm odalarda TV, internet, kasa, mini bar, fön makinası, ısıtma ve soğutma sistemli klima bulunuyor.

Telefon: +90 533 608 00 78    E-mail: info@alaotel.com

Standart Oda

Alaçatı mimarisiyle bütünleşmiş, lüks ve zevkli dokunuşlarla süslenmiş standart odada, bahçe-avlu manzarası, merkezi klima sistemi, duşlu banyo, 24″ TV, telefon, uydu sistemi, ücretli/ücretsiz minibar ve ücretsiz wi-fi imkanı sunuyor; tek veya iki kişilik konaklamalara uygun.

Superior Oda

25 m²lik genişliği, kendine has dekorasyonu ve üst kattaki konumuyla öne çıkan superior odalar, standart odalardan balkon ya da cumbalarıyla farklılaşıyor. Merkezi klima sistemi, duşlu banyo, 24″ TV, telefon, uydu sistemi, ücretli/ücretsiz minibar ve ücretsiz wi-fi imkânı sunuyor; iki kişilik konaklamalara uygun.

Triple Oda

Alaçatı´da sıklıkla aranan oda tipi olan üç kişilik oda, merkezi klima sistemi, duşlu banyo, 24″ LED TV, telefon, uydu sistemi, ücretli minibar ve ücretsiz Wi-Fi sunuyor.

Süit Oda

Bir eşi daha bulunmayan 45 m²’lik süit, oturma alanı ve balkonuyla dikkat çekiyor. Merkezi klima sistemi, duşlu banyo, 24″ TV, telefon, uydu sistemi, ücretli/ücretsiz minibar ve ücretsiz wi-fi sunuyor; üç kişilik konaklamalara uygun.

Alaçatı Mh. 13046 Sk. No:1 Alaçatı 35950 Çeşme-İzmir
M: +90 533 608 00 78
T: +90 232 716 07 80
info@alaotel.com
Sürdürülebilirlik