Mobil: +90 533 608 00 78
Telefon: +90 232 716 07 80
Mail: info@alaotel.com
CONCIERGE
Havalimanı Transferi

Havalimanı talep formunu doldurarak taleplerinizi bize detaylı olarak gönderebilirsiniz

Araç Kiralama

Araç Kiralama Şöförlü veya şöförsüz araç ihtiyaçlarınızda concierge departmanımız sizlere yardımcı olacaktır. Günlük kiralama yapabileceğiniz her segment araç için talep formunu doldurup gönermeniz halinde sizler için en uygun fiyatlı firmalar araştırılıp bilgi verilecektir.Onayınız halinde ister havalimanından isterseniz otelden aracınızı teslim alabilirsiniz.

Beach Club Rezervasyon

Alaçatı’da eğlencenin büyük bir parçası olan “Beach Club” lar yoğun sezonda neredeyse rezervasyonsuz girmenin imkansız olduğu mekânlar haline dönüyor. Ala Otel olarak, taleplerinizi aşağıdaki form aracılığıyla alıp dilediğiniz Beach Club’a rezervasyon yapmaya çaışıyoruz. Tercihleriniz arasına koyabileceğiniz Beach Club’lar aşağıdakilerden biri olabilir.

Plaja Transfer
Plajdan Transfer
Oda Süsleme
Romantik Akşam Yemeği
Doğum Günü Partisi
Düğün-Nişan
Sörf Rezervasyon

Alaçatı sörf okulları hakkında bilgi almanız iletişim kurmanız ve rezervasyon yapmanız için yardımcı olmaya çalışacağız çünkü Alaçatı denince sörf geliyor akıllara. Sörfün ustaları burada arzı endam ederken yeni başlayanlar ve sörf yapmayı öğrenmek isteyenler ne yapacak diye bir sorunuz olabilir.

Alaçatı Mh. 13046 Sk. No:1 Alaçatı 35950 Çeşme-İzmir
M: +90 533 608 00 78
T: +90 232 716 07 80
info@alaotel.com
Sürdürülebilirlik